In plaats van een recept, deel ik graag wat gedachtenspinsel met jullie.
De oplettende volger heeft het misschien al opgemerkt, maar vooral voor de mensen die het niet hebben opgemerkt deel ik graag volgende met jullie. Het lukt me niet meer altijd om wekelijks een nieuw recept te publiceren en dat gaat in de nabije toekomst vast vaker gebeuren.
Ik doe dit nu 10 jaar en vind het nog steeds geweldig leuk om te doen, maar ik merk ook dat andere dingen ook veel tijd kosten, of beter gezegd: andere dingen krijgen een hogere prioriteit, waardoor het uitwerken van recepten doorschuift en ik er op vrijdag achter kom dat ik geen recept heb voor zaterdagochtend. Dan voelt het als ‘ik moet een recept maken’ en dat is zeer ongewenst.
Eén van de aanleidingen voor het tijdgebrek (of beter gezegd: het gebrek aan prioriteit) is natuurlijk de groei van mijn BBQ hobby: 2025 was geweldig en 2026 ziet er nu al geweldig uit en dan is het nog niet een gestart! Ik word hier dan ook intens gelukkig van en vandaar ook de keuze om dit wèl die prioriteit te geven
Buiten dit verhaal wil ik jullie natuurlijk bedanken voor de afgelopen jaren en alle goeds voor volgend jaar toewensen! Hopelijk hebben jullie net zoveel plezier in koken (en misschien wel BBQen) als ik dat heb en dan … komt het helemaal goed!
Heb ’t fijn menschen, doe lief en let ’n bietje op elkaar! #vivelavie
Pascal


Dankjewel voor je recepten Pascal en een gelukkig 2026
Hoi Jean-Paul,
Dankjewel voor je reactie en een aangenaam 2026 toegewenst!
Groeten,
Pascal
Prettige jaarwisseling, Pascal en allen die jou lief zijn. Ik volg je altijd en vind je “database” interessant. Mooie recepten bewaar ik. Alle goeds voor 2026 en maak je geen zorgen als er op zaterdagochtend een keer geen recept staat.
Dank voor je lieve reactie Helga,
…en een aangenaam 2026 toegewenst!
Groeten,
Pascal
Veel succes Pascal in 2026.Ik volg je verrichtingen op de BBQ al een tijdje met belangstelling. Ik heb enkele maanden geleden een weber spirit gas BBQ aangeschaft en ben nog op zoek naar een soort workshop voor beginners waarin de eerste beginselen worden behandeld zoals temperatuur beheersing, vleeskennis en waar ik ook inspiratie kan opdoen.
Ik zie dat wel in de weberstore maar vroeg me af of jij weet of ik dat ook hier in de buurt ergens kan doen. In Schinnen geven ze geen les op gas bbq’s.
Groeten en een fijne jaarwisseling voor jullie.
Jos Harmsen
Hoi Jos,
Wat leuk dat je reageert!
Laat ik nu ook workshops geven 😉 – niet persé toegespits op een gasBBQ, maar daar is wel wat van te maken!
Laten we na de Carnaval even contact hebben en dan komen we vast tot een mooie oplossing!
Fijne jaarwisseling & tot gauw!
Pascal
Hi Chef,
Gelukkig kies je voor hetgeen waar je blij van wordt en ook dat deel je via diverse kanalen, dus mag ik ook blijven (mee)genieten. Doe vooral wat je plezier geeft en maak er een mooi 2026 van. We gaan elkaar ongetwijfeld zien/spreken in het nieuwe jaar.
Eene gooje roetsj!
André
Hoi André,
Dankjewel voor je leuke reactie!
En inderdaad: het risico op zien/spreken is zeker aanwezig!
Ne gooje roetsj!
Pascal
Ook voor jou en je familie een mooi 2026 toegewenst en ene goeie roetsj in ’t nieuwe jaar. Vooral blijven doen wat leuk en aangenaam is. Dan blijft het mooi en geen moet !
Nic
He Nic,
Dankjewel voor je lieve reactie!
Ne gooje roetsj!
Pascal
Op de eerste plaats heel veel dank voor al je werk en het delen van je recepten , je gelukkig dat je een goed Bbq jaar 2025 achter je hebt en bij al je dromen zijn uitkomen en wens jou en familie een fijne jaarwisseling en een happy new year !
Hoi Ronald,
Dankjewel voor je leuke reactie!
Ne gooje roetsj en tot volgend joar!
Pascal
Gelukkig Nieuwjaar, Pascal! Al het beste en veel BBQ plezier!
Hartelijk dank Milly, voor jou uiteraard hetzelfde toegewenst; maak er een mooi jaar van!
Pascal